РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ І ПРОГРАМ ШВИДКОДІЙНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РЕЖИМІВ РОБОТИ ВЕЛИКИХ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ (ЕЕС) І ЕНЕРГООБ'ЄДНАНЬ (ЕО) ДЛЯ ТРЕНАЖЕРІВ

  • Віктор Олександрович Гурєєв Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова
Ключові слова: енергосистеми й енергооб'єднання, алгоритми розрахунку режимів, дистанційні повнофункціональні тренажери

Анотація

Розглянуто актуальні питання розробки алгоритмів і програм швидкодійних методів розрахунку режимів роботи великих енергосистем (ЕЕС) і енергооб'єднань (ЕО) для використання в дистанційних режимних тренажерах персоналу підстанцій і ЕЕС. Для розрахунку режимів використано сучасні віртуальні технології й розподілене середовище моделювання. Наведено наочний приклад використання розробленого тренажера для тренажерної підготовки персоналу.

Біографія автора

Віктор Олександрович Гурєєв, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова

к. т. н.,  докторант Інституту проблем  моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова

Опубліковано
2018-03-30
Як цитувати
[1]
В. Гурєєв, РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ І ПРОГРАМ ШВИДКОДІЙНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РЕЖИМІВ РОБОТИ ВЕЛИКИХ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ (ЕЕС) І ЕНЕРГООБ’ЄДНАНЬ (ЕО) ДЛЯ ТРЕНАЖЕРІВ, НПВНТУ, № 1, Бер 2018.
Розділ
Енергетика та електротехніка

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)

Цей плагін вимагає, щонайменше, один звіт статистики / плагін повинен бути включений. Якщо плагіни вашої статистики забезпечують більше однієї метрики, будь ласка, також виберіть основну метрику на сторінці налаштувань адміністратор сайту і / або на сторінках налаштувань менеджера журналу.