Редакційний штат

Головний редактор

Лежнюк Петро Дем’янович , Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет, Україна

Заступник головного редактора

Грабко Володимир Віталійович , Вінницький національний технічний університет

Відповідальний секретар

Нетребський Володимир Васильович , Вінницький національний технічіний університет, Україна

Члени редакційної колегії (Технічні науки)

Азаров Олексій Дмитрович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Білинський Йосип Йосипович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Біліченко Віктор Вікторович, Вiнницький нацiональний технiчний університет. Україна.

Боровська Таїса Миколаївна, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Бурбело Михайло Йосипович, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Васілевський Олександр Миколайович, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Василенко Валентина Борисівна, Новий університет Лісабону, Португалія.

Войцек Вальдемар, Державний університет «Люблінська Політехніка», Польща.

Григорова Каталина, Русенський університет «Ангел Кинчев», Болгарія.

Грушко Олександр Володимирович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Любомир Ванков Димитров, Софійський Технічний університет, Болгарія.

Дубовой Володимир Михайлович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Дудар Ігор Никифорович, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Здебор Ян,  Західночеський університет, Чеська Республіка.

Мілан Едл, Університет Західної Богемії, Чеська Республіка.

Іскович-Лотоцький Ростислав Дмитрович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Квєтний Роман Наумович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Кичак Василь Мартинович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Кулик Анатолій Ярославович, Вiнницький нацiональний медичний університет ім. М. І. Пирогова, Україна.

Кулик Володимир Володимирович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Кутін Василь Михайлович, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Кучерук Володимир Юрійович, Уманський національний університет садівництва, Україна.

Кухарчук Василь Васильович,  Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Лабай Володимир Йосифович, Національний університет «Львівська політехніка», Україна.

Лужецький Володимир Андрійович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Мартинюк Тетяна Борисівна, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Михалевич Володимир Маркусович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Мокін Борис Іванович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Мокін Віталій Борисович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Мокін Олександр Борисович,  Вінницький національний технічний університет, Україна.

Моргун Алла Серафимівна, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Опіелак Марек,  Державний університет «Люблінська Політехніка», Польща.

Осадчук Володимир Степанович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Осадчук Олександр Володимирович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Павлов Сергій Володимирович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Петрук Василь Григорович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Петрук Роман Васильович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Поліщук Леонід Клавдійович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Постолатій Віталій Михайлович, Інститут енергетики АН Молдови, Молдова.

Ранський Анатолій Петрович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Ратушняк Георгій Сергійович, Вінницький національний технічний університет, Україна.

Романюк Олександр Никифорович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Русу Іоан, Технічний університет ім. Георге Асакі, м. Ясси, Румунія.

Савуляк Валерій Іванович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Сахно Володимир Прохорович, Національний транспортний університет, Україна.

Семенов Андрій Олександрович,  Вінницький національний технічний університет, Україна.

Сердюк Василь Романович,  Вінницький національний технічний університет, Україна.

Степанов Дмитро Вікторович,  Вінницький національний технічний університет, Україна.

Сінак Ярослав, Університет Західної Богемії, Чеська Республіка.

Стратан Іон, Технічний університет Молдови, Молдова.

Ткаченко Станіслав Йосипович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.

Шинкарук Олег Миколайович, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Україна.

Яремчук Юрій Євгенович, Вiнницький нацiональний технiчний університет, Україна.