ВИСОКОЛІНІЙНІ ПІДСИЛЮВАЧІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ІЗ СИМЕТРИЧНОЮ СТРУКТУРОЮ ДЛЯ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ВИМІРЮВАНЬ

  • Володимир Анатолійович Гарнага Вінницький національний технічний університет

Анотація

Визначальним компонентом аналогової схемотехніки є підсилювачі, окрему нішу серед яких складають підсилювачі постійного струму (ППС), що у свою чергу є основою операційних підсилювачів для аналогових і гібридних обчислювальних машин та вимірювальних інформаційних систем [1]. Історично склалося так, що перші ППС будували на електронних лампах [2]. Водночас перенесення підходів та принципів побудови структурних схем лампових підсилювачів на транзисторні призвело до того, що інтегральні транзисторні схеми ППС, які з’явилися в 60-х і 70-х роках, значною мірою нагадували лампові схеми. Це значно обмежувало досягнення потенційних можливостей у рамках динамічних та статичних характеристик, оскільки, зокрема, не дозволяло використовувати частотні властивості транзисторів аж до граничної частоти fT, а також обмежувало лінійність передатної характеристики та ряд інших параметрів.

Біографія автора

Володимир Анатолійович Гарнага, Вінницький національний технічний університет
аспірант кафедри обчислювальної техніки
Як цитувати
[1]
В. Гарнага, ВИСОКОЛІНІЙНІ ПІДСИЛЮВАЧІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ІЗ СИМЕТРИЧНОЮ СТРУКТУРОЮ ДЛЯ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ВИМІРЮВАНЬ, НПВНТУ, № 4, 1.
Розділ
Автоматика та інформаційно-вимірювальна техніка

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)

Цей плагін вимагає, щонайменше, один звіт статистики / плагін повинен бути включений. Якщо плагіни вашої статистики забезпечують більше однієї метрики, будь ласка, також виберіть основну метрику на сторінці налаштувань адміністратор сайту і / або на сторінках налаштувань менеджера журналу.