ЕЛЕКТРОННА ЕКОЛОГІЧНА БІБЛІОТЕКА: НОВІ ПІДХОДИ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ

  • Віталій Борисович Мокін Вінницький національний технічний університет

Анотація

Запропоновано нові підходи, моделі даних та технології обробки, систематизації та індексування екологічної інформації та забезпечення можливості пошуку максимально релевантної інформації у мінімальний час, зокрема з використанням просторово-орієнтовної технології подання екологічної інформації. Приділено увагу питанням наповнення бібліотеки інформацією та новим напрямкам використання інформації у бібліотеці, які відкриваються у разі застосування у ній запропонованих підходів, моделей та технологій. Звернено увагу на питання збереження авторських прав та прав інтелектуальної власності на джерела екологічної інформації та різним рівням забезпечення доступу до неї користувачів, які дозволяються власниками інформації.

Біографія автора

Віталій Борисович Мокін, Вінницький національний технічний університет
завідувач кафедри моделювання та моніторингу складних систем, завідувач науково-дослідної лабораторії екологічних досліджень та екологічного моніторингу позаштатний радник міністра охорони навколишнього природного середовища України
Як цитувати
Розділ
Застосування результатів досліджень

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)

Цей плагін вимагає, щонайменше, один звіт статистики / плагін повинен бути включений. Якщо плагіни вашої статистики забезпечують більше однієї метрики, будь ласка, також виберіть основну метрику на сторінці налаштувань адміністратор сайту і / або на сторінках налаштувань менеджера журналу.