АВТОМАТИЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ ПОТОКАМИ ПОТУЖНОСТІ В ЕЕС З ВИКОРИСТАННЯМ КРОС-ТРАНСФОРМАТОРІВ ТА ПОДІБНОСТІ ОПТИМАЛЬНИХ РЕЖИМІВ

  • Петро Дем’янович Лежнюк Вінницький національний технічний університет
  • Жан-П’єр Нгома Університет Дуала
  • Антон Володимирович Килимчук Вінницький національний технічний університет

Анотація

У роботі розглянуто задачу поперечно-поздовжнього регулювання потоками потужності і напруги в електричних мережах з використанням крос-трансформаторів та автотрансформаторів як задачу автоматичного керування, кінцевою метою розв’язання якої є формування закону оптимального керування і створення відповідної системи автоматичного керування. Поставлена задача розв’язується на основі подібності оптимальних режимів ЕЕС і з використанням критеріальних співвідношень між їх параметрами.

Біографії авторів

Петро Дем’янович Лежнюк, Вінницький національний технічний університет
д. т. н., професор, завідувач кафедри електричних станцій та систем
Жан-П’єр Нгома, Університет Дуала
к. т. н.,доцент кафедри електротехніки
Антон Володимирович Килимчук, Вінницький національний технічний університет
магістрант
Як цитувати
[1]
П. Лежнюк, Ж.-П. Нгома, і А. Килимчук, АВТОМАТИЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ ПОТОКАМИ ПОТУЖНОСТІ В ЕЕС З ВИКОРИСТАННЯМ КРОС-ТРАНСФОРМАТОРІВ ТА ПОДІБНОСТІ ОПТИМАЛЬНИХ РЕЖИМІВ, НПВНТУ, № 4, 1.
Розділ
Енергетика та електротехніка

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)

Цей плагін вимагає, щонайменше, один звіт статистики / плагін повинен бути включений. Якщо плагіни вашої статистики забезпечують більше однієї метрики, будь ласка, також виберіть основну метрику на сторінці налаштувань адміністратор сайту і / або на сторінках налаштувань менеджера журналу.